Volné pracovní místo  Nákupčí (M/Ž) - flexibilní pracovní doba, atraktivní mzda, vhodné i pro absolventy

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 45 000–50 000 Kč / měsíc

Přijmeme kolegu nebo kolegyni, do naší nadnárodní společnosti na pozici nákupčí.

Nabízíme:

  • Mzdu dle dosavadních zkušeností a schopností
  • Flexibilní pracovní doba
  • Dotované závodní stravování
  • Dny dovolené navíc
  • Roční bonus
  • Odměny za odpracované roky
  • Firemní soutěže

Náplň práce:

  • Vyhledávání nových dodavatelů
  • Jednání s dodavateli,  porovnávání cenových nabídek
  • Zabezpečení dodávek zkušebních vzorků a PPAP dokumentace
  • Plnění finančních úspor
  • Reporting a provádění ročního hodnocení dodavatelů

požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • AJ na komunikativní úrovni (NJ -  výhodou)
  • MS Excel – výborná znalost
  • Pozice je vhodná i pro absolventy
  • Pečlivost a zodpovědnost
  • Praxe na obdobné pozici ve firmě certifikované dle ISO9001 nebo IATF16949 - výhodou

Máte zájem o nabídku Nákupčí (M/Ž) - flexibilní pracovní doba, atraktivní mzda, vhodné i pro absolventy?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jakub Fišer z JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Nákupčí (M/Ž) - flexibilní pracovní doba, atraktivní mzda, vhodné i pro absolventy

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.